O nas

Tworzymy nowy, uczciwy rynek wymiany metali szlachetnych


MISJA

Naszą misją jest zbudowanie nowego systemu anonimowej wymiany metali szlachetnych pomiędzy osobami fizycznymi po najlepszej cenie i z natychmiastową realizacją.

WIZJA

Naszą wizją jest umożliwienie sprawiedliwej rynkowej wymiany metali szlachetnych z najwyższymi korzyściami dla inwestorów indywidualnych.

O NAS

Jesteśmy grupą inwestorów, a metale szlachetne stanowią sporą część naszych portfeli inwestycyjnych. Posiadamy wykształcenie ekonomiczne, ale najwięcej doświadczenia zdobyliśmy pracując w instytucjach branży finansowej, bankach, firmach inwestycyjnych, dziennikarstwie ekonomicznym i doradztwie strategicznym.

Inwestowanie to nie tylko jedno z naszych źródeł dochodu, ale przede wszystkim prawdziwa pasja wspierana przez nieustanne poszerzanie wiedzy.

Z pasji tej zrodził się pomysł stworzenia Portalu SzlachetneInwestycje.pl. Ze względu na sytuację w światowej gospodarce zdecydowaliśmy się ulokować istotną część naszego kapitału w złocie i srebrze w postaci fizycznej. Kiedy odkryliśmy, jak działa polski rynek metali szlachetnych i jak bardzo jest on niekorzystny dla inwestorów indywidualnych, zrozumieliśmy, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu to zmienić.

Postanowiliśmy stworzyć model wymiany metali oparty na mechanizmie giełdowym, który rozwiąże największe problemy, przed którymi stają obecnie inwestorzy indywidualni w Polsce. Efektem naszej pracy jest platforma wymiany pomiędzy osobami fizycznymi, która oferuje jej Użytkownikom korzyści na wszystkich płaszczyznach, których nie są w stanie zapewnić dealerzy ze względu na ograniczenia ich modeli biznesowych.