Współpraca

Naszą misją jest znajdowanie dla naszych Klientów najlepszych rozwiązań na rynku metali szlachetnych, tak żeby ich transakcje były znacznie bardziej korzystne niż te z wykorzystaniem tradycyjnych dealerów. Oprócz tradycyjnej giełdy, w której każdy może dodać swoją ofertę, mamy kontakt z inwestorami zarówno ze strony popytowej, jak i podażowej. Jesteśmy dzięki temu w stanie znajdować najbardziej korzystne transakcje dla każdej ze stron, ponieważ znamy oczekiwania rynku.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z nami pod business@szlachetneinwestycje.pl lub telefonicznie pod +48 604 807 266. Nasze usługi nie są płatne dodatkowo. Zarabiamy jedynie na prowizji od transakcji.

ZNALEZIENIE KUPUJĄCEGO LUB SPRZEDAJĄCEGO

Jeżeli przedstawisz nam swoje oczekiwania względem ceny, będziemy mogli pomóc Ci w znalezieniu kupującego bądź sprzedającego. Ponieważ mamy kontakt z inwestorami indywidualnymi po obu stronach transakcji, jesteśmy w stanie często znajdować dla naszych Klientów optymalne rozwiązania. Jeśli więc nie satysfakcjonują Cię ceny na naszej giełdzie lub chcesz kupić bądź sprzedać większą ilość metali, skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.


PREFERENCYJNE WARUNKI PROWIZJI

W przypadku większych transakcji jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom preferencyjne warunki i obniżkę naszej prowizji. Stawki są ustalane indywidualnie na podstawie wielkości zrealizowanych transakcji.


ANALIZA BIEŻĄCEJ SYTUACJI RYNKOWEJ

Sytuacja na rynku metali szlachetnych jest niezwykle dynamiczna, szczególnie w świetle ostatnich zawirowań w światowej gospodarce. W następstwie kryzysu COVID-19 mogliśmy zaobserwować oderwanie się cen metali fizycznych od metali papierowych notowanych na rynkach finansowych. W efekcie, nikt nie jest w stanie rzetelnie ocenić wartości metali fizycznych, a ich ceny zmieniają się bardzo dynamicznie. Możemy pomóc Ci w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych i przeanalizować obecną sytuacją w oparciu o to, co dzieje się na rynku metali fizycznych. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej ocenić, czy dana cena transakcji jest korzystna.